Dom > Aktualności > Poprzedni Targi  > Leino wygrywa ENS Austria dać nieskończoności pierwsze zwycięstwo
Skontaktuj się z nami
CHINY TOPWIN INDUSTRY CO., LTD. powstała w 2002 roku w postawie "Studium dla naszej innowacyjności i rozwoju. Produkty są do szczęścia i podniece... Skontaktuj się teraz

Aktualności

Leino wygrywa ENS Austria dać nieskończoności pierwsze zwycięstwo

Selina 2016-09-26 14:09:45

Będąc w klasie własnej cały weekend, Teemu Leino jest zwieńczeniem doskonałą wydajność w trzecim
runda Euro Nitro Series zwycięstwo w Austrii. Powtórzenie jego wyniku 2015 na torze Aigen, tym razem
runda wygrana była bardziej przekonująca i jeden, który przejdzie do historii swojego zespołu, jak go zaznaczyć Nitro Onroad
Przybysze pierwsze zwycięstwo zespołu Infinity jako producent. Począwszy od KT, Leino znalazł się pod uwagę
od Węża Dominic Greiner wcześnie jak para wyciągnął z dala od pola 12-samochodowego. Jednak po prostu się
Jego pierwszym przystankiem w oponach, rasę Greiner byłby dojść do nagłego końca, jak tylny prawy oś łożyska zespół rozstał
 Firma z samochodem, kiedy gonił Leino. Pozostawała Leino jechać obliczoną wyścig zastrzeżenia Jego drugi
z rzędu zwycięstwo w sezonie i położył się do poważnej rywalizacji o tytuł, który jest aktualnie posiadanych przez jego
nieobecny Austria team-mate Jilles Groskamp. Za Leino Erik Dankel by utrzymać go w końcu szczery
kończąc 10-sekund do tyłu, aby znacznie zadowoleniem powrót na podium dla byłego mistrza, który
Podium jest wypełniony przez Thilo Tödtmann.

Po zapewnił sobie zwycięstwo Ettlingen jazdy Koziorożec, czekając na nowego wydania 01:10 prototypu Infinity dla
Mistrzostwa Świata, Leino powiedział: "Jestem bardzo szczęśliwy, aby dać nieskończoność swoje pierwsze zwycięstwo. Jestem bardzo szczęśliwy dla Kenji
 bo popchnął dużo za to i postawił wszystko na swoim miejscu, aby wygranej możliwe ". W dniu dzisiejszym finale,
Jego wygrana czyniąc go ENS "najbardziej utytułowanym kierowcą 01:10, powiedział:" wyścig poszedł dość dużo jak planowano. My
 poszliśmy na dwa pełne opony przestaje więc mogłem jechać cały czas pełną cios ". Kontynuował: "kiedy zobaczyłem na przystanku Dominic
tylko dwie opony (na zewnątrz) wiedziałem, że były dobre ". O ile pierwszy przystanek opona została kłopoty, tracąc mu 10-sekund,
pozostawiając 'Erik na (jego) zderzaka powiedział "Wiedziałem też mieliśmy jeden przystanek mniej paliwa zrobić Erik' więc było ok.
Po zmianie set-up na jego Novarossi powered prototypu końcowego praktyce powiedział skończył
wracając do konfiguracji biegł w kwalifikacjach i "to była słuszna decyzja", dodając jego "silnik był bardzo stabilny
cały czas "w ciągu 45 minut. Jedynym ważnym momentem wyścigu był jednym stworzył sobie w zamknięciu
minuty. Na pytanie, co spowodowało, że aby rzucić swój samochód i trzeba rozrządowych powiedział: "Próbowałem naciskać, aby uzyskać więcej
większy ołowiu i skończyło się dokonywania głupi błąd ".