ホーム > ニュース > 中国ニュース > Co to jest kombinacją gwiazd n.....
証明書
お問い合わせ
深センTepu魏テクノロジー株式会社。 の姿勢では2002年に設立されました「私たちの革新と進歩のための研究。製品があなたの幸せと興奮のためのもの "私たちはた...お問い合わせ

ニュース

Co to jest kombinacją gwiazd neutronowych? Złota o wadze 300 ziemi w czasie

  • 著者:Chinatopwin
  • ソース:Chinatopwin
  • 公開::2017-10-18
Znajduje się w Obserwatorium Zijinshan sceny na konferencji prasowej, która odbyła się w Nanjing City na 16 października, w Obserwatorium Zijinshan personel, 18 sierpnia 2017 Antarktyki obserwacji teleskopu AST 3-2 Demonstracja obserwacji okno obserwowania detekcja fal światła. Dane liczbowe z Xinhua News
Oryginalny tytuł: gwiazda neutronowa skrobak i co to jest? Zgłoszony do 300 złota na ziemi
Czasu pekińskiego 16 października, 22, Obserwatorium był globalny skrobak. Ciężki ostrzeżenie "uwieść czytelnika apetyt i nie znalazłem obecność cudzoziemców," podwójna gwiazda neutronowa i detekcja fal grawitacyjnych i jego odpowiednik optyczne. Co to jest gwiazda neutronowa? co jest na fali grawitacyjnej? co jest przeciwnik optyczny? najważniejszą rzeczą jest to, co trzeba zrobić w życiu codziennym.

Musisz zamknąć i skontaktuj się z naszym codziennym życiu-oznacza to, że naukowcy potwierdzają, gwiazd neutronowych są pochodzenia wszechświata, niż ciężkich pierwiastków żelaza, takich jak jesteśmy zaznajomieni z złota. Jednym słowem gwiazda neutronowa i wszechświata są rafinacji Piece dużych pieniędzy!
We wszechświecie pieniądze skąd?
Naukowcy od dawna nie można ustalić, skąd pochodzą złoto, platyna, uranu i innych ciężkich pierwiastków
Wczesny wszechświat jest wodoru, helu i wodoru, Gwiazda Doom z tutaj. W kolejnych proces ewolucji gwiazd ciężkich elementów, w reakcji syntezy jądrowej może produkować większej liczby protonów. Jednak kosmiczne naturalny fusion zawiera tylko 26 protonów w najważniejszych elementów żelaza. To dlatego energii termojądrowej żelaza osiągnął swój szczyt, i nie może on spełnić protonów i neutronów, tej wytrwałości "Alchemia wewnętrznej pieca", która wymaga wysokiej energii.
Naukowcy kiedyś myślałem, że wybuch supernowej, pod koniec życia gwiazd był wystarczający, aby zapewnić tę energię. Jednak, ta hipoteza stopniowo załamał się przez kolejne odkrycia.
Wszechświat musi większa i wyższa temperatura pieca
W ciągu ostatnich kilku lat uczeni zaczęli rozumieć, że neutron Hoshiai ciała jest najbardziej przekonujące mechanizm.
Co to jest gęstość gwiazd neutronowych? o wadze 1 łyżeczka 10 ton
Gwiazdy poruszają się pod koniec życia, poprzez grawitacyjne rozpadu supernowej, według różnych jakości jądra mogą być skompresowane w biały karzeł, gwiazda neutronowa lub czarna dziura. Gwiazda neutronowa składa się prawie całkowicie z neutronów i jest obecnie najmniejszą znaną, kompaktowy star. Neutronów i protonów są cząstki atomowe. To jest elektrycznie obojętny, który jest nieco większy niż proton.
Gwiazda neutronowa jest o promieniu 10 kilometrów, a masa ma dwa lub więcej słońca. Łyżeczki substancji gwiazdy neutronowej waży 10 ton
W 1933 neutrony zostały odkryte przez ludzi. Następnego roku, amerykański fizyk, Walter Bud (Walter Varde) i Fritz Tswickieswicky (Fritz) zaawansowanych hipoteza gwiazda neutronowa
W 1967 r. 24-letnia kobieta z Cambridge University student Joss Bell (Bell) znaleziono regularnych impulsów sygnału z teleskopu radia. Później ta nowa Klasa obiektów o nazwie Pulsar, w rzeczywistości, oni są zasadniczo obrotowy gwiazd neutronowych, które emitują fale elektromagnetyczne w okresie szybko obracające.
Chiński "oczy" radioteleskop w prowincji Guizhou niedawno zdobyty sygnału pulsara, znakowanie Chiny do klubu obserwacji pulsar pomyślnie.
Dwie gwiazdy neutronowej stanowią system podwójna gwiazda neutronowa, która obraca się razem wokół centrum. One nadal do wydania fal grawitacyjnych w procesie rewolucji, spowodować, że system do zmniejszenia energii, zmniejszenie i ostatecznie recyzyjnie razem i razem. Naukowcy są niepewne, a formularz jest chyba czarna dziura.
i złoto i srebro: Flash, coś, że znika z odrobina
Elementy z żelaza urodziły się w tym czasie. Podczas koalescencję dwóch gwiazd neutronowych niektóre fragmenty gwiazd neutronowych były stale generowane głównie neutronów i protonów kilka
Jeśli kolizji występuje w ciągu jednej sekundy, fragmenty gwiazda neutronowa rozprzestrzeni się kilkadziesiąt kilometrów dalej, tworzących grupę z solar gęstość chmury. W tym piecu neutrony i protony są złowione wzajemnie, i duża liczba neutronów tworzą bogaty izotopów. Rozpadu niestabilnych neutronów do protonów szybko, pleśń, złoto itp ciężkich elementów.
Szacuje się, że gwiazda neutronowa kolizje mogą tworzyć 300 metrów złota tak ciężkie jak Ziemia. Miejsca "Fajerwerki", jako cała ziemia, zgłasza rozległym uniwersum, około 4,6 miliarda lat temu. Utworzyły one elastyczne górnictwa, która będzie ludzką ręką elementów klejnot złota.
Jest to ważne dowody dla powstawania ciężkich elementów przez gwiazd neutronowych, oznacza to, że kolor punktu Scalonej zostanie zmieniona z niebieskiego na czerwony, co jest zgodne z przewidywaniami modelu teoretycznego
"Przestrzeń Fireworks" utrzymujące się
Ta coraz bardziej czerwona plama pochodzi z optycznym odpowiednik: Macronova Li-Paczynski (Ju wschodzących)
To zjawisko po raz pierwszy został nazwany przez chiński astronom, który był przewidział w 1998 r., profesor Lee Lixin Peking University i jego współpracownik późno, Bodhan Paczynski
W 2010 roku Metzger i jednoczesne naukowiec na Uniwersytecie Princeton stwierdził, że jasność tego zjawiska jest około 1000 razy nowa gwiazda, znana jako "Nowa gwiazda".
Oprócz światło widzialne i promieniowanie podczerwone, gwiazda neutronowa i dysku akrecyjnego wydają się być założony w obrotowej osi, która stanowi sygnał gamma z krótko wybuch i fal grawitacyjnych, dotarcie do ziemi, po dwie sekundy są przestrzegane. W ciągu najbliższych kilku tygodni połączenia będą wysyłać innych pasm światła, tym promieniowanie rentgenowskie ultrafioletowe, widoczne, podczerwieni i fal radiowych, "Cosmic Fireworks" jest długi afterglow.
Powrót do początku zdarzenia, jaką rolę fala grawitacyjna odgrywa w "Cosmic fajerwerki" Alchemia?
Pierwotnie światła widzialnego, jak opisano powyżej, podczerwień, promienie ultrafioletowe, rentgenowskie, promienie gamma, fale elektromagnetyczne, jest sygnał świetlny z orientacji foton. Przez długi czas to większość naukowców wykorzystywane do postrzegania wszechświata jako po prostu okno.
Fale grawitacyjne są spowodowane przez zakłócenia czasowe jakości przez ludzi, opisana jako "fale czasu i przestrzeni". Kiedy wyobrażamy sobie ogromny obiekt wpada do wody, produkuje szereg propagacji drgań. To, jak nasz wszechświat jest spokojny, nurt wody, zaburzenia jakości indukuje fal grawitacyjnych i spready. gwiazd neutronowych i zdarzenia mogą wytwarzać silnych fal grawitacyjnych.
Fale grawitacyjne jest ważne rozumowania Einsteina ogólnej teorii względności, jednak, z powodu fal grawitacyjnych kosmiczne ziemi jest zbyt słaby, nie mogę myśleć o sposób, w jaki Einstein wykrywa." Zmarszczki czasoprzestrzeni w końcu zostały osiągnięte przez zespół LIGO w 2015.
LIGO czterech ostatnich fal grawitacyjnych wykryte w wyzwalacz. Czarne dziury można opisać jako czarne dziury, pochłaniające światło i "nigdy nie słyszałem". Tym razem sygnału fali grawitacyjnej jest dużo mniejszy obiekt niż LIGO-neutron star wyzwalacz na identyfikacji masę czarnej dziury, na świecie, więcej niż 70 teleskopy są skierowane do 130 mln lat świetlnych poza galaktyki NGC 4993, obejrzeć fajerwerki.
Następnie ludzkiej percepcji ogromnej wszechświata dodaje rodzaj krzyżowo z mere "widok". Naukowcy nazywają to "wiek astronomii Multi messenger"
To może być ważniejsze niż pochodzenia odkrycie złota